Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Przechowywanie Jest 23 produktów.

Przygotowane wcześniej posiłki, poszczególne artykuły spożywcze i pozostałości z obiadu trzeba prawidłowo przechować, żeby nie uległy zepsuciu. Europejczycy mają z tym problem – przez nieodpowiednie przechowywanie pożywienia zbyt dużo żywności się marnuje.

Jeżeli masz pod ręką odpowiednie pojemniki do przechowywania żywności, możesz ją odpowiednio zabezpieczyć i przedłużyć jej trwałość. Ich dodatkową zaletą może być dekoracyjny charakter.

Podkategorie

  • Pojemniki
    Prawidłowe przechowywanie żywności wymaga użycia odpowiednich pojemników. Współcześnie pojemniki o różnych kształtach i rozmiarach są produkowane z tworzyw sztucznych, które nie wchodzą w interakcje z żywnością.
    Oprócz standardowych pojemników na kanapki i inne suche produkty, w ofercie sklepu Fartuszek znajdziesz specjalne pojemniki o bardzo szczelnej konstrukcji przeznaczone do przechowywania zup i sałatek oraz innych płynnych posiłków.
  • Puszki
    Puszki są przeznaczone do przechowywania sypkich produktów, takich jak kawa, herbata, mąka, cukier i tak dalej. Możesz przechowywać w nich także ryż, kaszę, makaron i inne podobne produkty spożywcze bez obawy, że stracą swoje właściwości. 
    Puszki na przyprawy i większe puszki na sypkie artykuły żywnościowe mają nie tylko charakter funkcjonalny, ale i dekoracyjny. Możesz wykorzystać je do podkreślenia aranżacji kuchni, dobierając puszki w stylu Twojego wnętrza.  
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów