Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Szkło Jest 22 produktów.

Szklane naczynia efektownie mienią się świetlnymi refleksami i są krystalicznie czyste – zarówno transparentne, jak i kolorowe szkło prezentuje się bardzo stylowo. 
Naczynia wykonane z tego materiału mimo jego naturalnych właściwości są bardzo trwałe – zapewne nigdy nie dowiemy się dlaczego. Wiodące marki, które znajdziesz w naszej ofercie, pilnie strzegą tajemnicy wysokiej jakości swoich produktów - stylowych szklanych zastaw stołowych, innych naczyń i akcesoriów. 

Podkategorie

 • Szklanki
  Szklanki o gładkiej powierzchni reprezentują nowoczesną stylistykę, ale oprócz minimalistycznego designu konsumenci mogą wybrać także bogato zdobione szklanki o grubych ściankach. 
  Dekoracyjne wzory i kolorowe szkło to ostatnie tendencje we wzornictwie. Poza klasycznymi, uniwersalnymi szklankami w bogatej gamie naczyń dostępnych w sklepie Fartuszek znajdziesz specjalne szklanki do serwowania latte.
 • Filiżanki
  Szklane filiżanki prezentują się równie efektownie jak porcelanowe. Stylowe akcesoria mogą mieć minimalistyczną, prostą formę, albo być bardzo zdobione wzorami, wykonanymi bardzo starannie w szklanej tafli.
  Filiżanki możesz kupić w zestawie komponując jednakowe naczynia w takim samym kolorze. Możesz też stworzyć własny zestaw filiżanek w różnym kolorze. Wybierz gustowne filiżanki ze szkła z bogatej oferty sklepu Fartuszek.
 • Kieliszki
  Kieliszki są wykonywane ze szkła – trudno wyobrazić sobie, żeby były wykonane z innego materiału. Różnią się one wielkością oraz kształtem. 
  Bogata oferta sklepu Fartuszek obejmuje kieliszki przeznaczone do serwowania różnych rodzajów alkoholu, w tym m.in. wina, koniaku, wódki itd.
 • Karafki
  Karafki służą do przechowywania alkoholu i stylowo się prezentują na stole, zwłaszcza świątecznym. W karafkach zazwyczaj przechowuje się takie alkohole, jak słodkie nalewki. 
  Inne rodzaje alkoholu zwykle są podawane w butelkach, do których zostały przelane fabrycznie. Niestety większość takich szklanych opakowań wygląda nieestetycznie. Jeżeli nie chcesz niszczyć ładu stołowego nakrycia wykorzystaj gustowne, starannie wykonane karafki. 
 • Pucharki
  Pucharki z dekoracyjnym wykończeniem wykonane ze szkła doskonale się sprawdzają podczas serwowania deserów i świeżych owoców z bitą śmietaną. 
  Wyrafinowane desery będą estetycznie wyglądały podane w pucharkach o bardzo ozdobnej, finezyjnej formie. 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów