Szkło Jest 6 produktów.

Szklane naczynia efektownie mienią się świetlnymi refleksami i są krystalicznie czyste – zarówno transparentne, jak i kolorowe szkło prezentuje się bardzo stylowo. 
Naczynia wykonane z tego materiału mimo jego naturalnych właściwości są bardzo trwałe – zapewne nigdy nie dowiemy się dlaczego. Wiodące marki, które znajdziesz w naszej ofercie, pilnie strzegą tajemnicy wysokiej jakości swoich produktów - stylowych szklanych zastaw stołowych, innych naczyń i akcesoriów. 

Podkategorie

  • Słoje z kranikiem
    Szklany słój z kranikiem będzie gwiazdą każdej imprezy! Przygotujesz w nim i podasz pyszną lemoniadę, mrożoną herbatę czy poncz. Dzięki kranikowi z łatwością rozlejesz napój do szklanek. 
  • Szklanki
    Szklanki o gładkiej powierzchni reprezentują nowoczesną stylistykę, ale oprócz minimalistycznego designu konsumenci mogą wybrać także bogato zdobione szklanki o grubych ściankach. 
    Dekoracyjne wzory i kolorowe szkło to ostatnie tendencje we wzornictwie. Poza klasycznymi, uniwersalnymi szklankami w bogatej gamie naczyń dostępnych w sklepie Fartuszek znajdziesz specjalne szklanki do serwowania latte.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów