Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Szkło i metal W tej kategorii nie ma produktów.

Szklane naczynia efektownie mienią się świetlnymi refleksami i są krystalicznie czyste – zarówno transparentne, jak i kolorowe szkło prezentuje się bardzo stylowo. 
Naczynia wykonane z tego materiału mimo jego naturalnych właściwości są bardzo trwałe – zapewne nigdy nie dowiemy się dlaczego. Wiodące marki, które znajdziesz w naszej ofercie, pilnie strzegą tajemnicy wysokiej jakości swoich produktów - stylowych szklanych zastaw stołowych, innych naczyń i akcesoriów. 

W tym dziale znajdziesz również zaparzacze do herbaty i kawiarki.

Podkategorie

 • Szklanki
  Szklanki o gładkiej powierzchni reprezentują nowoczesną stylistykę, ale oprócz minimalistycznego designu konsumenci mogą wybrać także bogato zdobione szklanki o grubych ściankach. 
  Dekoracyjne wzory i kolorowe szkło to ostatnie tendencje we wzornictwie. Poza klasycznymi, uniwersalnymi szklankami w bogatej gamie naczyń dostępnych w sklepie Fartuszek znajdziesz specjalne szklanki do serwowania latte.
 • Kieliszki
  Kieliszki są wykonywane ze szkła – trudno wyobrazić sobie, żeby były wykonane z innego materiału. Różnią się one wielkością oraz kształtem. 
  Bogata oferta sklepu Fartuszek obejmuje kieliszki przeznaczone do serwowania różnych rodzajów alkoholu, w tym m.in. wina, koniaku, wódki itd.
 • Zaparzacze i kawiarki
  Herbatę, napar ziołowy i kawę najlepiej przygotować w zaparzaczu. Napój będzie wtedy odpowiednio intensywny. 
  Zaparzacze są dostępne w różnych formach – między innymi w stylu retro. Dekoracyjne zaparzacze pomagają podkreślić styl aranżacji wnętrz