Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Akcesoria do kawy herbaty Jest 12 produktów.

Kawa czy herbata? Niektórzy mówią – nieważne co proponujesz gościom, ważne czy odpowiednio je zaserwujesz. Niemniej imbryki o finezyjnych kształtach, urocze filiżanki ze spodkiem, a także kubki idealne na chłodne wieczory na nic się zdadzą, jeżeli napój nie zostanie odpowiednio zaparzony – w dzbanku, zaparzaczu lub kafeterce.

Wymienione akcesoria pomogą Ci przyrządzić aromatyczną herbatę i wyborną kawę. Swoją drogą im również trudno odmówić uroku – zwłaszcza akcesoriom w stylu retro.

Podkategorie

 • Zaparzacze
  Herbatę, napar ziołowy i kawę najlepiej przygotować w zaparzaczu. Napój będzie wtedy odpowiednio intensywny. 
  Zaparzacze są dostępne w różnych formach – między innymi w stylu retro. Dekoracyjne zaparzacze pomagają podkreślić styl aranżacji wnętrz
 • Kafeterki
  Kafeterki są naczyniami przeznaczonymi do przyrządzania wybornej, intensywnej kawy. Zazwyczaj reprezentują one nowoczesny, minimalistyczny styl, ale można znaleźć również stylowe kafeterki w stylu retro.
  Klasyczna kafeterka składa się z kilku komponentów. Łatwo utrzymać ją w czystości i przygotować za jej pomocą aromatyczną kawę. 
 • Dzbanki
  Dzbanki do kawy i herbaty są pojemne oraz mają bardzo zgrabną formę. Dzbanki przeznaczone do serwowania kawy lub herbaty zazwyczaj charakteryzują się nowoczesną i prostą konstrukcją. 
  Minimalistyczne naczynia do serwowania ciepłych napojów pasują do każdej stołowej zastawy. Bardziej dekoracyjne dzbanki z równie ergonomicznymi uchwytami pomagają podkreślić charakter stołowej zastawy. 
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów