Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Sztućce Jest 10 produktów.

W dawnych czasach jadano dłońmi, bo nie sądzono jak dobrze może prezentować się stół z odpowiednio ułożonymi srebrnymi sztućcami. Dziś stylowe i praktyczne zestawy sztućców są znacznie lepiej dostępne – produkuje się je również z metali nieszlachetnych. 
Sztućce są polerowane w procesie produkcji. Nadaje się im również odpowiedni kształt, aby były jak najbardziej funkcjonalne. Każdy producent ma swoją receptę na stworzenie idealnego zestawu sztućców. Przygotowaliśmy ofertę najlepszych marek, żeby pomóc Ci wybrać idealny zestaw do Twojego domu.

Podkategorie

  • Sztućce
    Praktyczne zestawy sztućców różnią się pod kilkoma względami. Każdy producent używa nieco innego stopu metalu do produkcji sztućców. Druga różnica tkwi w kształcie sztućców, który choć standardowy może się nieznacznie zmieniać. Oprócz surowca i designu różnica tkwi też w zawartości zestawu.

    Polerowane srebrne sztućce na specjalne okazje oraz zestaw sztućców z aluminium są niezbędnym wyposażeniem domu. W jednym opakowaniu znajduje się zwykle zestaw przeznaczony dla 8 lub 12 osób. Klasyczny zestaw obejmuje noże, widelce, łyżki i łyżeczki.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów