Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Akcesoria do domu Jest 25 produktów.

Dekoracje dla domu powinny być dostosowane do stylu aranżacji wnętrz. Ta naczelna zasada doznaje jednak wyjątków. Kiedy chcesz stworzyć eklektyczne wnętrze możesz trochę w nim namieszać. 
Dekoracje, które możesz wykorzystać do ozdobienia swojego mieszkania to między innymi świece, ramki na zdjęcia czy zegary. Warto wprowadzić do wnętrza świeże kwiaty – jako bukiety (w dzbanach i wazonach), albo rośliny doniczkowe (w doniczkach i osłonkach). W ożywieniu wnętrza pomogą Ci również figurki, poduszki i poszewki. 

Podkategorie

  • Świece i tealighty
    Świece zapachowe i tealighty to niezbędne akcesoria w każdym domu. Pozwalają stworzyć romantyczny nastrój, a także nadają wnętrzu subtelny zapach. Pełnią też rolę dekoracyjną - estetyczne i ładnie wykonane świece sprawiają, że Twój dom jest przytulny. W ofercie Sklepu Internetowego Fartuszek znajdziesz świece i tealighty w wielu wersjach zapachowych i kolorystycznych. 
  • Zegary
    Zegary należą do tych akcesoriów wnętrza, które dziś pełnią w przeważającej mierze funkcję dekoracyjną, a pierwotnie trudno było wyobrazić sobie bez nich punktualne funkcjonowanie. Dziś funkcję zegarów przejęły smartfony, ale zegary pozostały w naszych domach. 
    Wybierz odpowiedni zegar, który podkreśli wystrój Twojego salonu, kuchni lub jadalni. Obok nowoczesnych, minimalistycznych propozycji wybraliśmy dla Ciebie także zegary w stylu retro. 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów