Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Akcesoria do domu Jest 27 produktów.

Dekoracje dla domu powinny być dostosowane do stylu aranżacji wnętrz. Ta naczelna zasada doznaje jednak wyjątków. Kiedy chcesz stworzyć eklektyczne wnętrze możesz trochę w nim namieszać. 
Dekoracje, które możesz wykorzystać do ozdobienia swojego mieszkania to między innymi świece zapachowe, kominki do wosków, ramki na zdjęcia czy zegary. Warto wprowadzić do wnętrza świeże kwiaty – jako bukiety (w dzbanach i wazonach), albo rośliny doniczkowe (w doniczkach i osłonkach). W ożywieniu wnętrza pomogą Ci również figurki, poduszki i poszewki. 

Podkategorie

  • Świece zapachowe
    Świece zapachowe i tealighty to niezbędne akcesoria w każdym domu. Pozwalają stworzyć romantyczny nastrój, a także nadają wnętrzu subtelny zapach. Pełnią też rolę dekoracyjną - estetyczne i ładnie wykonane świece sprawiają, że Twój dom jest przytulny. W ofercie Sklepu Internetowego Fartuszek znajdziesz świece i tealighty w wielu wersjach zapachowych i kolorystycznych. 
  • Woski zapachowe
    Woski zapachowe nadają wnętrzu subtelny zapach. Wystarczy, że umieścisz wosk w kominku zapachowym i podgrzejesz go ciepłem tealighta, a Twój dom wypełni się ulubionym aromatem. W naszej ofercie znajdziesz woski zapachowe do kominków najwyższej jakości - oferowane przez nas woski amerykańskiej firmy Kringle Candle zawierają do 50% więcej olejku zapachowego niż u innych producentów i gwarantują czyste spalanie. 
  • Kominki do wosków
    Kominki zapachowe do wosków nadają wnętrzom przytulny charakter - wystarczy, że umieścisz w nim wosk zapachowy i podgrzejesz go ciepłem tealighta, a Twój dom wypełni się ulubionym aromatem. W naszej ofercie znajdziesz woski zapachowe do kominków najwyższej jakości - oferowane przez nas woski amerykańskiej firmy Kringle Candle zawierają do 50% więcej olejku zapachowego niż u innych producentów i gwarantują czyste spalanie. 
  • Przechowywanie biżuterii
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów