Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Kamień, metal, drewno Jest 5 produktów.

Naczynia z kamienia i drewna kojarzą się z czasami wieków średnich i z rustykalną stylistyką. Wraz z powrotem stylu rustykalnego do wnętrz, na rynku pojawiły się interesujące kolekcje naczyń wykonanych z drewna lub kamienia. 
Sprawdź również naczynia z metalu, które z kolei mają nieco inny rodowód – ich pojawienie się było związane raczej z narodzinami industrialnego stylu aranżacji wnętrz. Wybierz naczynia, które podkreślą charakter Twojej kuchni lub jadalni.

Podkategorie

  • Patery
    Patery wykonane z metalu i przykryte szklanym kloszem to prawdziwy hit! Cieszą się one zainteresowaniem nie tylko wśród pań domu, ale również wśród właścicieli kawiarenek. Na takiej paterze wypieki prezentują się bardzo smakowicie i łatwiej je serwować. 
    Patery składają się zazwyczaj z trzech poziomów – na każdym można ustawić inne wypieki. Konstrukcja patery została tak zaprezentowana, żeby naczynie się nie przewróciło.
  • Deski do serwowania
    Deski do serwowania rozmaitych przysmaków, na przykład serów, są produkowane z dobrej jakości drewna. Niemniej na rynku pojawiły się również deski z kamienia.
    Nie są to zwyczajne deski do krojenia, choć mogą pełnić także taką funkcję. Deski do serwowania charakteryzują się zwykle bardzo prostą formą, więc pasują do niemal każdego nakrycia stołu.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów