Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Dla dziecka Jest 20 produktów.

Uśmiech dziecka rozświetli nawet najbardziej pochmurne dni – spraw swoim pociechom radość i podaruj im zabawki lub specjalne zestawy naczyń ozdobione obrazkami nawiązującymi do znanych bajek. 
Wśród zabawek znajdziesz miłe w dotyku pluszaki – idealne na prezent dla dzieci w każdym wieku. Z kolei kolorowe zestawy naczyń dla dzieci w wieku przedszkolnym zachęcą do zjedzenia posiłku każdego niejadka. 

Podkategorie

  • Naczynia
    Naczynia dla dzieci są dostępne w sprzedaży w zestawach i na sztuki. Sztućce mają zaokrąglone krawędzie, a kubki, miseczki i talerzyki mają odpowiedni rozmiar, dostosowany do potrzeb maluchów. 
    Naczynia dla dzieci mają też dodatkową zaletę – nie dość, że są bardziej bezpieczne i praktyczne, ale również zachęcają niejadków do spożycia posiłku. Naczynia ozdobione kolorowymi motywami ze znanych bajek cieszą się dużym zainteresowaniem. 
  • Zabawki
    Zabawki są niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. Zabawy tematyczne, logiczne i inne wymagają użycia odpowiednich rekwizytów, dostosowanych do wieku bawiących się dzieci. 
    Szeroki wybór maskotek i innych zabawek znajdziesz w sklepie internetowym Fartuszek. Wybraliśmy to, co najlepsze z myślą o Waszych pociechach. 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów