Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Czajniki Jest 2 produktów.

Czajnik jest wyjątkowym naczyniem do gotowania, bo jako jedyny niemal zawsze stoi na kuchence. Pełni on zatem - chcąc nie chcąc - także funkcję dekoracyjną. Funkcjonalny, niezawodny i trwały czajnik w nowoczesnym stylu zdecydowanie najczęściej gości w polskiej kuchni. Niemniej ciekawszą alternatywą od uniwersalnego naczynia do gotowania wody może być czajnik podkreślający styl kuchennej aranżacji. Na przykład, do kuchni w tradycyjnym stylu warto wybrać czajniki w stylu retro, a do minimalistycznej kuchni - prosty, metalowy czajnik. Wybierając mądrze maksymalnie wykorzystasz potencjał podstawowych elementów wyposażenia.

Podkategorie

  • Czajniki stalowe
    Czajniki stalowe charakteryzują się solidną konstrukcją, która jest odporna na działanie wysokich temperatur oraz czynników mechanicznych. 
    Łatwo utrzymać je w czystości, a do tego świetnie się prezentują, zwłaszcza gdy oddają kwintesencję określonego stylu, na przykład stylu retro, albo minimalizmu. Proponujemy wybrać stalowy czajnik, który wzornictwem odpowiada aranżacji Twojej kuchni, chyba że chcesz stworzyć awangardowy, eklektyczny wystrój. 
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów