Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Akcesoria kuchenne Jest 103 produktów.

Każdy, kto próbuje zaprowadzić w domu porządek i utrzymać ład jak najdłużej wie, że nie jest możliwe uporządkowanie kuchni i sprawne przyrządzanie posiłków bez akcesoriów kuchennych, takich jak przybory, pojemniki, tekstylia czy też akcesoria do mrożenia tak często pomijane podczas kompletowania wyposażenia kuchni.
Przygotowaliśmy dla Was ofertę wybierając funkcjonalne akcesoria wysokiej jakości, które są wykonane z różnych materiałów. Znajdziesz wśród nich między innymi stylowe fartuszki, ergonomiczne zestawy pojemników oraz specjalne akcesoria do przyrządzania lodowych deserów.

Podkategorie

 • Przybory kuchenne
  Funkcjonalne przybory kuchenne ułatwiają przyrządzanie posiłków – w wielu przypadkach są wręcz niezbędne. Trudno otworzyć wino, gdy w domu brakuje korkociągu. Nie sposób też przygotować naleśniki, czy podać zupę kiedy przestrzała chochla nie nadaje się już do użytku. 
  W tej części Sklepu Internetowego Fartuszek znajdziesz niezbędne kuchenne przybory wykonane z wysokiej jakości surowców. Każdy z produktów został starannie wykonany i jest odporny na uszkodzenia. 
 • Przechowywanie
  Przygotowane wcześniej posiłki, poszczególne artykuły spożywcze i pozostałości z obiadu trzeba prawidłowo przechować, żeby nie uległy zepsuciu. Europejczycy mają z tym problem – przez nieodpowiednie przechowywanie pożywienia zbyt dużo żywności się marnuje.

  Jeżeli masz pod ręką odpowiednie pojemniki do przechowywania żywności, możesz ją odpowiednio zabezpieczyć i przedłużyć jej trwałość. Ich dodatkową zaletą może być dekoracyjny charakter.
 • Tekstylia
  W kuchni potrzebne są nie tylko naczynia i garnki, ale również kilka tekstyliów. W stylowym fartuszku nie zabrudzisz ubrania podczas gotowania i sprzątania. Rękawice i chwytaki zapobiegną groźnym oparzeniom, a ścierki i ręczniki przydadzą się choćby podczas zmywania naczyń.
  Dodatkowymi tekstyliami, które warto wykorzystać ze względu na funkcjonalny i dekoracyjny charakter są ocieplacze na dzbanki i koszyki na pieczywo. Tekstylia wykonane z najwyższej jakości tkanin ozdobione motywami kwiatowymi lub retro dodadzą kuchni uroku.
 • Akcesoria do mrożenia
  Dzieci przepadają za owocowymi i słodkimi lodami – niestety zawierają one dużo konserwantów i sztucznych barwników. Przygotuj zdrowy przysmak używając soku i musu owocowego – domowe, orzeźwiające sorbety z pewnością przypadną do gustu nawet wybrednym łakomczuchom.
  Akcesoria do mrożenia dostępne w Sklepie Internetowym Fartuszek to między innymi specjalne foremki do lodów umożliwiające przyrządzenie ich w bardzo prosty sposób.  
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 103 elementów