Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Akcesoria kuchenne Jest 76 produktów.

Każdy, kto próbuje zaprowadzić w domu porządek i utrzymać ład jak najdłużej wie, że nie jest możliwe uporządkowanie kuchni i sprawne przyrządzanie posiłków bez akcesoriów kuchennych, takich jak przybory, pojemniki czy też akcesoria do mrożenia tak często pomijane podczas kompletowania wyposażenia kuchni.
Przygotowaliśmy dla Was ofertę wybierając funkcjonalne akcesoria wysokiej jakości, które są wykonane z różnych materiałów. Znajdziesz wśród nich między innymi ergonomiczne zestawy pojemników czy specjalne akcesoria do przyrządzania lodowych deserów.

Podkategorie

 • Przybory kuchenne
  Funkcjonalne przybory kuchenne ułatwiają przyrządzanie posiłków – w wielu przypadkach są wręcz niezbędne. W tej części Sklepu Internetowego Fartuszek znajdziesz niezbędne kuchenne przybory wykonane z wysokiej jakości surowców. Każdy z produktów został starannie wykonany i jest odporny na uszkodzenia. 
 • Przechowywanie
  Przygotowane wcześniej posiłki, poszczególne artykuły spożywcze i pozostałości z obiadu trzeba prawidłowo przechować, żeby nie uległy zepsuciu. Europejczycy mają z tym problem – przez nieodpowiednie przechowywanie pożywienia zbyt dużo żywności się marnuje.

  Jeżeli masz pod ręką odpowiednie pojemniki do przechowywania żywności, możesz ją odpowiednio zabezpieczyć i przedłużyć jej trwałość. Ich dodatkową zaletą może być dekoracyjny charakter.
 • Na wynos
  Kanapka w szkole? Lunch w pracy? Bidon na wycieczce rowerowej? Poznaj naszą ofertę produktów, które przydadzą się wszystkim, którzy jadają poza domem.  

  Do herbaty nie potrzebujesz staroświeckiego termosu - teraz na topie są szklane butelki termiczne! Kawa na wynos będzie znakomicie smakować w porcelanowym kubku typu "coffee to go". Aha, pojemnik na lunch też nie musi być nudny!
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 76 elementów