Kuchnia Jest 117 produktów.

Każdy, kto próbuje zaprowadzić w domu porządek i utrzymać ład jak najdłużej wie, że nie jest możliwe uporządkowanie kuchni i sprawne przyrządzanie posiłków bez akcesoriów kuchennych, takich jak przybory, pojemniki czy też akcesoria do mrożenia tak często pomijane podczas kompletowania wyposażenia kuchni.
Przygotowaliśmy dla Was ofertę wybierając funkcjonalne akcesoria wysokiej jakości, które są wykonane z różnych materiałów. Znajdziesz wśród nich między innymi ergonomiczne zestawy pojemników czy specjalne akcesoria do przyrządzania lodowych deserów.

Podkategorie

 • Przybory kuchenne
  Funkcjonalne przybory kuchenne ułatwiają przyrządzanie posiłków – w wielu przypadkach są wręcz niezbędne. W tej części Sklepu Internetowego Fartuszek znajdziesz niezbędne kuchenne przybory wykonane z wysokiej jakości surowców. Każdy z produktów został starannie wykonany i jest odporny na uszkodzenia. 
 • Naczynia kuchenne
  Funkcjonalne naczynia kuchenne nie tylko pozwolą Ci przygotować posiłek, ale będą również ozdobą Twojej kuchni. Trudno wyobrazić sobie współczesną kuchnię bez miski do ugniatania ciasta, dzbanka do ciasta naleśnikowego czy wyciskarki do cytrusów. Naczynia te są codziennymi pomocnikami, dlatego powinny również ładnie wyglądać, prawda?
 • Tekstylia kuchenne
  W kuchni potrzebne są nie tylko naczynia i garnki, ale również kilka tekstyliów. W stylowym fartuszku nie zabrudzisz ubrania podczas gotowania i sprzątania. Rękawice i chwytaki zapobiegną groźnym oparzeniom, a ręczniki kuchenne przydadzą się choćby podczas zmywania naczyń.
  Dodatkowymi tekstyliami, które warto wykorzystać ze względu na funkcjonalny i dekoracyjny charakter są ocieplacze na dzbanki. Tekstylia wykonane z najwyższej jakości tkanin ozdobione motywami kwiatowymi lub retro dodadzą kuchni uroku.
 • Przechowywanie
  Przygotowane wcześniej posiłki, poszczególne artykuły spożywcze i pozostałości z obiadu trzeba prawidłowo przechować, żeby nie uległy zepsuciu. Europejczycy mają z tym problem – przez nieodpowiednie przechowywanie pożywienia zbyt dużo żywności się marnuje.

  Jeżeli masz pod ręką odpowiednie pojemniki do przechowywania żywności, możesz ją odpowiednio zabezpieczyć i przedłużyć jej trwałość. Ich dodatkową zaletą może być dekoracyjny charakter.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 117 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 117 elementów