Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Tworzywo sztuczne Jest 15 produktów.

Naczynia nie muszą być wyłącznie ceramiczne czy szklane. Coraz większą popularnością na świecie cieszą się naczynia wykonane z tworzywa sztucznego. Są nietłukące, można je myć w zmywarce, wyróżniają się też ciekawą formą i kolorystyką. Nadszedł czas, aby polubili je również Polacy.

Jeśli cenisz sobie najnowsze trendy i niebanalne dodatki do domu, z pewnością spodoba Ci się nasza oferta naczyń wykonanych z tworzywa sztucznego, które, co najważniejsze, jest przyjazne środowisku, gdyż w 100% podlega recyklingowi.

Podkategorie

  • Patery
    Patera to niezbędny element zastawy stołowej w każdym domu. Możesz wyeksponować na niej swoje wypieki, jak również przystawki, owoce czy warzywa. Patery wykonane z tworzywa sztucznego są łatwe w utrzymaniu czystości, zaskakują też swoim wyglądem i kolorem. Taka patera ożywi każdy stół!
  • Kieliszki
    Wznieś toast za Twój piękny dom! Może tym razem w nietłukącym się kieliszku z tworzywa sztucznego?  Taki kieliszek przeżyje niejedną imprezę i uroczystość. Zaskoczy Cię też swoim nowoczesnym designem.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów