Pieczenie Jest 5 produktów.

Pieczenie ciast dla jednych jest sztuką, dla innych hobby, albo po prostu – sposobem na tworzenie spokojnej atmosfery domowego ogniska. Dla wszystkich, którzy dążą do perfekcji w tej mierze, jak również dla mistrzów cukiernictwa przygotowaliśmy bogatą ofertę akcesoriów i form do wypieków.

Znajdziesz tu najwyższej jakości produkty sprawdzonych marek. Mając pod ręką takich pomocników upieczesz ciasta, ciastka, biszkopty, torty, babki z dekoracyjnym wzorem i wiele innych łakoci. Proponujemy także akcesoria i formy przeznaczone do przyrządzania deserów na zimno.

Podkategorie

  • Formy do pieczenia
    Trudno wyobrazić sobie pieczenie bez odpowiedniej formy. Zazwyczaj panie domu korzystają metalowych, prostych form o gładkiej powierzchni. Niemniej współcześnie są dostępne także bogato zdobione foremki o bardzo finezyjnych kształtach, które nadają wypiekom dekoracyjną formę.

    Oprócz metalowych form masz do wyboru stylowe, ceramiczne foremki o uniwersalnym charakterze oraz zaprojektowane z myślą o tartach, babkach, albo ciastkach. Do pieczenia muffinek można wykorzystać także papierowe foremki – tzw. papilotki.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów