Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Wypieki Jest 51 produktów.

Pieczenie ciast to Twoje ukochane zajęcie? Twoi Bliscy uwielbiają przygotowywane przez Ciebie słodkości? Zapraszamy do zapoznania się z produktami w dziale Wypieki!

Sklep Internetowy Fartuszek oferuje szeroki wybór form do pieczenia, w których przygotujesz pyszne ciasta, torty, keksy, tarty, babki, babeczki i muffiny, a także akcesoria do wypieków, które ułatwią Ci przygotowanie ulubionych ciastek, pierników i innych słodyczy.

Podkategorie

  • Formy do pieczenia

    Trudno wyobrazić sobie pieczenie bez odpowiedniej formy. Zazwyczaj panie domu korzystają metalowych, prostych form o gładkiej powierzchni. Niemniej współcześnie są dostępne także bogato zdobione foremki o bardzo finezyjnych kształtach, które nadają wypiekom dekoracyjną formę.

    Oprócz metalowych form masz do wyboru stylowe, ceramiczne foremki o uniwersalnym charakterze oraz zaprojektowane z myślą o tartach, babkach, albo ciastkach (np. magdalenkach). Do pieczenia muffinek można wykorzystać także papierowe foremki – tzw. papilotki.

  • Akcesoria do wypieków

    Pieczenie ciastek i dekorowanie wypieków może sprawiać wrażenie bardzo czasochłonnego – rzeczywiście tak jest, gdy nie masz pod ręką atrakcyjnych, nowoczesnych akcesoriów. W dekorowaniu ciastek pomagają między innymi specjalne stemple i różnorodne formy do wykrawania ciastek.

    Niektóre akcesoria są niezbędne w kuchni – na przykład, waga kuchenna, wałek, miarka, czy stolnica. Znajdziesz tu wszystkie praktyczne, cukiernicze przybory, które pozwolą Ci przygotować smaczne wypieki dla najbliższych.  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów