Kawa i herbata Jest 44 produktów.

Niezależnie od tego, czy preferujesz kawę czy herbatę, w Sklepie Fartuszek znajdziesz niezbędne akcesoria do przygotowania ulubionego napoju. W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości zaparzacze typu French Press (prasa francuska), dzbanki do herbaty, dzbanki do kawy oraz kawiarki. Znajdziesz u nas również piękne i funkcjonalne zaparzaczki do herbaty, ociekacze na herbatę oraz akcesoria do herbaty i kawy na wynos, takie jak butelki termiczne czy kubki on-the-go

W ofercie Sklepu Fartuszek znajdziesz także szeroką gamę naturalnych herbat organicznych z segmentu premium, z certyfikatem fair trade. Oferujemy certyfikowane ręcznie zbierane odmiany herbaty brytyjskiej marki English Tea Shop. Są to organiczne herbaty najwyższej jakości, które kuszą nie tylko wspaniałym aromatem, ale i pięknymi, kolorowymi opakowaniami. Herbaty English Tea Shop są też idealnym pomysłem na prezent - posiadamy ofertę uroczych, pięknie zapakowanych zestawów upominkowych.

Podkategorie

  • Herbata organiczna...
    Herbata jest jednym z najchętniej spożywanych napojów na świecie. Ma niezaprzeczalne właściwości zdrowotne i cenione przez wielu walory smakowe. Na rynku dostępne są herbaty czarne, zielone, białe, owocowe, aromatyzowane czy ziołowe. Każdy z nas ma swój ulubiony smak herbaty, niezależnie od tego, czy pijemy napar z herbaty liściastej, czy zamkniętej w torebce lub piramidce.

    W ofercie Sklepu Fartuszek znajdziesz szeroką gamę naturalnych herbat organicznych z segmentu premium z certyfikatem fair trade brytyjskiej marki English Tea Shop. Herbata pochodzi z ekologicznych pól uprawnych na Sri Lance, a do jej zbioru zatrudniani są lokalni mieszkańcy, sprawiedliwie wynagradzani przez firmę. 

    Sklep Fartuszek oferuje ręcznie zbierane odmiany organicznej herbaty  najwyższej jakości, które kuszą nie tylko wspaniałym aromatem, ale i pięknymi, kolorowymi opakowaniami. 

    Herbaty English Tea Shop są też idealnym pomysłem na prezent - posiadamy ofertę uroczych, pięknie zapakowanych zestawów upominkowych.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów