Jadalnia Jest 211 produktów.

Kiedy ułożysz owoce w pięknej misie, albo zaserwujesz zdrowy posiłek na eleganckich talerzach poprawisz gościom i domownikom apetyt. Używając prostych, szklanych lub porcelanowych naczyń podkreślisz nowoczesny charakter wnętrz. 
Kamień i drewno uwydatniają styl rustykalny, a ceramika i porcelana z misternymi zdobieniami w stylu retro doda uroku tradycyjnym aranżacjom. Materiał, sposób wykonania naczyń i ich forma ma ogromne znaczenie dla osoby, która prowadzi dom. Spośród szerokiej gamy producentów i kolekcji naczyń wybraliśmy dla Ciebie to, co najlepsze. 

Podkategorie

 • Zastawa stołowa

  Ceramiczne i porcelanowe naczynia w stylu retro i w nowoczesnej odsłonie równie elegancko się prezentują przykuwając wzrok. Efektowny wygląd jest naturalną cechą porcelany i ceramiki. Niemniej równie duże znaczenie ma staranne wykonanie naczyń. Niektóre z nich charakteryzują się prostotą, inne zaś misternymi zdobieniami.

  Wybierz odpowiedni zestaw naczyń, który podkreśli styl wnętrz Twojego domu.

 • Akcesoria do kawy i...
  Kawa czy herbata? Niektórzy mówią – nieważne co proponujesz gościom, ważne czy odpowiednio je zaserwujesz. Niemniej imbryki o finezyjnych kształtach, urocze filiżanki ze spodkiem, a także kubki idealne na chłodne wieczory na nic się zdadzą, jeżeli napój nie zostanie odpowiednio zaparzony – w dzbanku, zaparzaczu lub kafeterce.

  Wymienione akcesoria pomogą Ci przyrządzić aromatyczną herbatę i wyborną kawę. Swoją drogą im również trudno odmówić uroku – zwłaszcza akcesoriom w stylu retro.
 • Sztućce
  W dawnych czasach jadano dłońmi, bo nie sądzono jak dobrze może prezentować się stół z odpowiednio ułożonymi srebrnymi sztućcami. Dziś stylowe i praktyczne zestawy sztućców są znacznie lepiej dostępne – produkuje się je również z metali nieszlachetnych. 
  Sztućce są polerowane w procesie produkcji. Nadaje się im również odpowiedni kształt, aby były jak najbardziej funkcjonalne. Każdy producent ma swoją receptę na stworzenie idealnego zestawu sztućców. Przygotowaliśmy ofertę najlepszych marek, żeby pomóc Ci wybrać idealny zestaw do Twojego domu.
 • Szkło
  Szklane naczynia efektownie mienią się świetlnymi refleksami i są krystalicznie czyste – zarówno transparentne, jak i kolorowe szkło prezentuje się bardzo stylowo. 
  Naczynia wykonane z tego materiału mimo jego naturalnych właściwości są bardzo trwałe – zapewne nigdy nie dowiemy się dlaczego. Wiodące marki, które znajdziesz w naszej ofercie, pilnie strzegą tajemnicy wysokiej jakości swoich produktów - stylowych szklanych zastaw stołowych, innych naczyń i akcesoriów. 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 211 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 211 elementów