Zastawa stołowa Jest 121 produktów.

Kiedy ułożysz owoce w pięknej misie, albo zaserwujesz zdrowy posiłek na eleganckich talerzach poprawisz gościom i domownikom apetyt. Używając prostych, szklanych lub porcelanowych naczyń podkreślisz nowoczesny charakter wnętrz. 
Kamień i drewno uwydatniają styl rustykalny, a ceramika i porcelana z misternymi zdobieniami w stylu retro doda uroku tradycyjnym aranżacjom. Materiał, sposób wykonania naczyń i ich forma ma ogromne znaczenie dla osoby, która prowadzi dom. Spośród szerokiej gamy producentów i kolekcji naczyń wybraliśmy dla Ciebie to, co najlepsze. 

Podkategorie

 • Porcelana i ceramika

  Ceramiczne i porcelanowe naczynia w stylu retro i w nowoczesnej odsłonie równie elegancko się prezentują przykuwając wzrok. Efektowny wygląd jest naturalną cechą porcelany i ceramiki. Niemniej równie duże znaczenie ma staranne wykonanie naczyń. Niektóre z nich charakteryzują się prostotą, inne zaś misternymi zdobieniami.

  Wybierz odpowiedni zestaw naczyń, który podkreśli styl wnętrz Twojego domu.

 • Szkło i metal
  Szklane naczynia efektownie mienią się świetlnymi refleksami i są krystalicznie czyste – zarówno transparentne, jak i kolorowe szkło prezentuje się bardzo stylowo. 
  Naczynia wykonane z tego materiału mimo jego naturalnych właściwości są bardzo trwałe – zapewne nigdy nie dowiemy się dlaczego. Wiodące marki, które znajdziesz w naszej ofercie, pilnie strzegą tajemnicy wysokiej jakości swoich produktów - stylowych szklanych zastaw stołowych, innych naczyń i akcesoriów. 

  W tym dziale znajdziesz również zaparzacze do herbaty i kawiarki.
 • Tworzywo sztuczne
  Naczynia nie muszą być wyłącznie ceramiczne czy szklane. Coraz większą popularnością na świecie cieszą się naczynia wykonane z tworzywa sztucznego. Są nietłukące, można je myć w zmywarce, wyróżniają się też ciekawą formą i kolorystyką. Nadszedł czas, aby polubili je również Polacy.

  Jeśli cenisz sobie najnowsze trendy i niebanalne dodatki do domu, z pewnością spodoba Ci się nasza oferta naczyń wykonanych z tworzywa sztucznego, które, co najważniejsze, jest przyjazne środowisku, gdyż w 100% podlega recyklingowi.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 121 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 121 elementów