Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Zastawa stołowa Jest 169 produktów.

Kiedy ułożysz owoce w pięknej misie, albo zaserwujesz zdrowy posiłek na eleganckich talerzach poprawisz gościom i domownikom apetyt. Używając prostych, szklanych lub porcelanowych naczyń podkreślisz nowoczesny charakter wnętrz. 
Kamień i drewno uwydatniają styl rustykalny, a ceramika i porcelana z misternymi zdobieniami w stylu retro doda uroku tradycyjnym aranżacjom. Materiał, sposób wykonania naczyń i ich forma ma ogromne znaczenie dla osoby, która prowadzi dom. Spośród szerokiej gamy producentów i kolekcji naczyń wybraliśmy dla Ciebie to, co najlepsze. 

Podkategorie

 • Porcelana i ceramika

  Ceramiczne i porcelanowe naczynia w stylu retro i w nowoczesnej odsłonie równie elegancko się prezentują przykuwając wzrok. Efektowny wygląd jest naturalną cechą porcelany i ceramiki. Niemniej równie duże znaczenie ma staranne wykonanie naczyń. Niektóre z nich charakteryzują się prostotą, inne zaś misternymi zdobieniami.

  Wybierz odpowiedni zestaw naczyń, który podkreśli styl wnętrz Twojego domu.

 • Szkło
  Szklane naczynia efektownie mienią się świetlnymi refleksami i są krystalicznie czyste – zarówno transparentne, jak i kolorowe szkło prezentuje się bardzo stylowo. 
  Naczynia wykonane z tego materiału mimo jego naturalnych właściwości są bardzo trwałe – zapewne nigdy nie dowiemy się dlaczego. Wiodące marki, które znajdziesz w naszej ofercie, pilnie strzegą tajemnicy wysokiej jakości swoich produktów - stylowych szklanych zastaw stołowych, innych naczyń i akcesoriów. 
 • Akcesoria do kawy herbaty
  Kawa czy herbata? Niektórzy mówią – nieważne co proponujesz gościom, ważne czy odpowiednio je zaserwujesz. Niemniej imbryki o finezyjnych kształtach, urocze filiżanki ze spodkiem, a także kubki idealne na chłodne wieczory na nic się zdadzą, jeżeli napój nie zostanie odpowiednio zaparzony – w dzbanku, zaparzaczu lub kafeterce.

  Wymienione akcesoria pomogą Ci przyrządzić aromatyczną herbatę i wyborną kawę. Swoją drogą im również trudno odmówić uroku – zwłaszcza akcesoriom w stylu retro.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 169 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 169 elementów