Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Zastawa stołowa Jest 167 produktów.

Kiedy ułożysz owoce w pięknej misie, albo zaserwujesz zdrowy posiłek na eleganckich talerzach poprawisz gościom i domownikom apetyt. Używając prostych, szklanych lub porcelanowych naczyń podkreślisz nowoczesny charakter wnętrz. 
Kamień i drewno uwydatniają styl rustykalny, a ceramika i porcelana z misternymi zdobieniami w stylu retro doda uroku tradycyjnym aranżacjom. Materiał, sposób wykonania naczyń i ich forma ma ogromne znaczenie dla osoby, która prowadzi dom. Spośród szerokiej gamy producentów i kolekcji naczyń wybraliśmy dla Ciebie to, co najlepsze. 

Podkategorie

 • Porcelana i ceramika

  Ceramiczne i porcelanowe naczynia w stylu retro i w nowoczesnej odsłonie równie elegancko się prezentują przykuwając wzrok. Efektowny wygląd jest naturalną cechą porcelany i ceramiki. Niemniej równie duże znaczenie ma staranne wykonanie naczyń. Niektóre z nich charakteryzują się prostotą, inne zaś misternymi zdobieniami.

  Wybierz odpowiedni zestaw naczyń, który podkreśli styl wnętrz Twojego domu.

 • Szkło i metal
  Szklane naczynia efektownie mienią się świetlnymi refleksami i są krystalicznie czyste – zarówno transparentne, jak i kolorowe szkło prezentuje się bardzo stylowo. 
  Naczynia wykonane z tego materiału mimo jego naturalnych właściwości są bardzo trwałe – zapewne nigdy nie dowiemy się dlaczego. Wiodące marki, które znajdziesz w naszej ofercie, pilnie strzegą tajemnicy wysokiej jakości swoich produktów - stylowych szklanych zastaw stołowych, innych naczyń i akcesoriów. 

  W tym dziale znajdziesz również zaparzacze do herbaty i kawiarki.
 • Tworzywo sztuczne
  Naczynia nie muszą być wyłącznie ceramiczne czy szklane. Coraz większą popularnością na świecie cieszą się naczynia wykonane z tworzywa sztucznego. Są nietłukące, można je myć w zmywarce, wyróżniają się też ciekawą formą i kolorystyką. Nadszedł czas, aby polubili je również Polacy.

  Jeśli cenisz sobie najnowsze trendy i niebanalne dodatki do domu, z pewnością spodoba Ci się nasza oferta naczyń wykonanych z tworzywa sztucznego, które, co najważniejsze, jest przyjazne środowisku, gdyż w 100% podlega recyklingowi.
 • Sztućce
  W dawnych czasach jadano dłońmi, bo nie sądzono jak dobrze może prezentować się stół z odpowiednio ułożonymi srebrnymi sztućcami. Dziś stylowe i praktyczne zestawy sztućców są znacznie lepiej dostępne – produkuje się je również z metali nieszlachetnych. 
  Sztućce są polerowane w procesie produkcji. Nadaje się im również odpowiedni kształt, aby były jak najbardziej funkcjonalne. Każdy producent ma swoją receptę na stworzenie idealnego zestawu sztućców. Przygotowaliśmy ofertę najlepszych marek, żeby pomóc Ci wybrać idealny zestaw do Twojego domu.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 167 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 167 elementów