Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Sztućce Jest 10 produktów.

Praktyczne zestawy sztućców różnią się pod kilkoma względami. Każdy producent używa nieco innego stopu metalu do produkcji sztućców. Druga różnica tkwi w kształcie sztućców, który choć standardowy może się nieznacznie zmieniać. Oprócz surowca i designu różnica tkwi też w zawartości zestawu.

Polerowane srebrne sztućce na specjalne okazje oraz zestaw sztućców z aluminium są niezbędnym wyposażeniem domu. W jednym opakowaniu znajduje się zwykle zestaw przeznaczony dla 8 lub 12 osób. Klasyczny zestaw obejmuje noże, widelce, łyżki i łyżeczki.

Podkategorie

 • Komplety sztućców
  Wyjątkowe komplety sztućców wykonanych z najwyższej jakości surowców są nieodłącznym elementem nakrycia stołu.
  Trudno wyobrazić sobie bez nich rodzinny obiad oraz świąteczny stół. Komplety sztućców są również potrzebne przy okazji przyjęć w gronie przyjaciół i znajomych. Wybierz odpowiednie zestawy do swojej kuchni spośród kompletów dostępnych w naszej ofercie.
 • Sztućce deserowe
  Podczas podwieczorka i przyjęcia w ogrodzie sztućce deserowe są typowym „must have”. Jeżeli chcesz, żeby goście poczuli się wyjątkowo, a twoje przyjęcie było eleganckie zadbaj o odpowiednią ilość deserowych sztućców. 
  Wybierając takie akcesoria kieruj się między innymi jakością wykonania i surowców wykorzystanych do produkcji sztućców. 
 • Sztućce do serwowania
  Sztućce do serwowania ułatwiają nakładanie rozmaitych potraw na talerze osób zasiadających przy stole. Do ich produkcji wykorzystuje się najwyższej jakości surowce, więc posłużą one na długi czas.
  Sztućce do serwowania są wyprofilowane w taki sposób, żeby ułatwić nakładanie sypkich i płynnych dań. Wybierz odpowiednie sztućce do swojej kuchni z bogatej oferty sklepu Fartuszek.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów