Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Przybory kuchenne Jest 33 produktów.

Funkcjonalne przybory kuchenne ułatwiają przyrządzanie posiłków – w wielu przypadkach są wręcz niezbędne. Trudno otworzyć wino, gdy w domu brakuje korkociągu. Nie sposób też przygotować naleśniki, czy podać zupę kiedy przestrzała chochla nie nadaje się już do użytku. 
W tej części Sklepu Internetowego Fartuszek znajdziesz niezbędne kuchenne przybory wykonane z wysokiej jakości surowców. Każdy z produktów został starannie wykonany i jest odporny na uszkodzenia. 

Podkategorie

 • Łyżki, szpatuły i pędzle
  Łyżki o większych wymiarach są potrzebne w każdej kuchni – to oczywiste. Po co jednak szpatuły i pędzle? Te wyjątkowe akcesoria stają się nieodzowne, jeżeli przychodzi do pieczenia ciast. Szpatuły i szpatułki pomagają wymieszać masę na ciasto i przekładać je do formy lub foremek. Można je też wykorzystać do nakładania kawałków ciasta z formy na paterę lub bezpośrednio na talerze. 
  Pędzle w kuchni też pełnią ważną rolę. Za ich pomocą można w prosty sposób pokryć marynatą mięsa i ryby oraz nałożyć warstwę rozbełtanego białka na drożdżowe bułki lub rogaliki, albo na ciasto francuskie. Jeżeli zamierzasz gotować i piec w swojej kuchni zaopatrz się zatem nie tylko w uniwersalne łyżki, ale również w szpatułkę i pędzel.
 • Deski drewniane
  Deski drewniane są klasycznymi akcesoriami kuchennymi niezbędnymi w każdej kuchni. Jako deski do krojenia sprawdzają się w czasie przyrządzania różnych przekąsek. 
  Niemniej można je wykorzystać tak jako deski do serwowania, o ile mają odpowiednią, estetyczną formę. Coraz częściej producenci akcesoriów kuchennych proponują deski drewniane, które oprócz walorów funkcjonalnych mają również walory dekoracyjne. 
 • Deski szklane
  Deski szklane są nowoczesną alternatywą dla drewnianych desek. Akcesoria kuchenne wykonane ze szkła charakteryzują się efektownym wyglądem i zwykle prostą formą. 
  Minimalistyczny charakter szklanych desek powoduje, że te akcesoria doskonale podkreślają nowoczesny styl kuchni pełniąc podwójną rolę – funkcjonalnych przyborów i ozdób wnętrza. 
 • Podkładki
  Podkładki z jednej strony chronią blat i obrus przed zabrudzeniem podczas posiłku, a z drugiej strony są bardzo dekoracyjnymi elementami nakrycia stołu. 
  Możesz wybrać kilka podkładek o różnych wzorach – na co dzień oraz do świątecznej zastawy. Jeżeli chcesz ograniczyć wydatki wybierz eleganckie podkładki, w neutralnym kolorze, które będą odpowiednie bez względu na okazję. 
 • Podstawki
  Podstawki do naczyń tworzą warstwę lub przestrzeń oddzielającą gorące naczynie od blatu mebli kuchennych. Niektóre podstawki mają postać podkładek o odpowiedniej grubości, wykonanych z materiału odpornego na działanie wysokich temperatur. 
  Niemniej producenci kuchennych przyborów proponują również specjalne, metalowe podstawki, które mają niewielkie stopki antypoślizgowe. Ich rozmiary są różne, więc można dostosować je do posiadanych garnków. 
 • Ociekacze na herbatę
  Ociekacze na herbatę są akcesoriami kuchennymi sprzedawanymi oddzielnie lub w zestawie z kubkiem i podstawką na kubek. 
  Ociekacz na herbatę zwykle ma dekoracyjną formę i jest wykonany z melaminy lub innego sztucznego tworzywa. Służy on do odstawienia zaparzacza, albo torebki herbacianej po zaparzeniu naparu. Pomyśl o nim robiąc upominek sobie lub swoim najbliższym w postaci kubków lub imbryka.
 • Tace
  Tace w kuchni przydadzą się szczególnie podczas wspólnych posiłków lub przyjęć. Do produkcji tych akcesoriów wykorzystuje się często tworzywa melaminowe. 
  Nowoczesne tace są projektowane w taki sposób, aby uchwyty były komfortowe i ułatwiały przenoszenie potraw i naczyń, a konstrukcja tacy była solidna i wytrzymała. 
 • Młynki
  W tradycyjnej kuchni nie brakowało młynków – do kawy, do pieprzu i soli. Nie brakuje ich również w nowoczesnej kuchni. 
  Takie akcesoria są produkowane zwykle ze szkła i metalu, a wewnątrz stylowej, minimalistycznej obudowy umieszcza się niezawodny mechanizm mielący, który zapewnia długorwałe użytkowanie.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów