Przybory kuchenne Jest 37 produktów.

Funkcjonalne przybory kuchenne ułatwiają przyrządzanie posiłków – w wielu przypadkach są wręcz niezbędne. W tej części Sklepu Internetowego Fartuszek znajdziesz niezbędne kuchenne przybory wykonane z wysokiej jakości surowców. Każdy z produktów został starannie wykonany i jest odporny na uszkodzenia. 

Podkategorie

 • Podkładki na stół
  Podkładki z jednej strony chronią blat i obrus przed zabrudzeniem podczas posiłku, a z drugiej strony są bardzo dekoracyjnymi elementami nakrycia stołu. 
  Możesz wybrać kilka podkładek o różnych wzorach – na co dzień oraz do świątecznej zastawy. Jeżeli chcesz ograniczyć wydatki wybierz eleganckie podkładki, w neutralnym kolorze, które będą odpowiednie bez względu na okazję. 
 • Maty na stół
  Mata na stół to praktyczny dodatek: zarówno chroni blat przed zarysowaniem i zabrudzeniem, jak i pełni rolę dekoracyjną. Maty na stół są łatwe w utrzymaniu czystości - wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dekoracyjnych mat na stół.
 • Podstawki
  Podstawki do naczyń tworzą warstwę lub przestrzeń oddzielającą gorące naczynie od blatu mebli kuchennych. Niektóre podstawki mają postać podkładek o odpowiedniej grubości, wykonanych z materiału odpornego na działanie wysokich temperatur. 
  Niemniej producenci kuchennych przyborów proponują również specjalne, metalowe podstawki, które mają niewielkie stopki antypoślizgowe. Ich rozmiary są różne, więc można dostosować je do posiadanych garnków. 
 • Tace
  Tace w kuchni przydadzą się szczególnie podczas wspólnych posiłków lub przyjęć. Do produkcji tych akcesoriów wykorzystuje się często tworzywa melaminowe. 
  Nowoczesne tace są projektowane w taki sposób, aby uchwyty były komfortowe i ułatwiały przenoszenie potraw i naczyń, a konstrukcja tacy była solidna i wytrzymała. 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów