Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Formy do pieczenia Jest 4 produktów.

Trudno wyobrazić sobie pieczenie bez odpowiedniej formy. Zazwyczaj panie domu korzystają metalowych, prostych form o gładkiej powierzchni. Niemniej współcześnie są dostępne także bogato zdobione foremki o bardzo finezyjnych kształtach, które nadają wypiekom dekoracyjną formę.

Oprócz metalowych form masz do wyboru stylowe, ceramiczne foremki o uniwersalnym charakterze oraz zaprojektowane z myślą o tartach, babkach, albo ciastkach. Do pieczenia muffinek można wykorzystać także papierowe foremki – tzw. papilotki.

Podkategorie

  • Formy i foremki
    Oferowane w naszym sklepie formy i foremki są bardzo stylowe i często nawiązują pod względem designu do stylu retro. Modne formy do pieczenia zwykle mają lekko karbowane lub falowane brzegi, co nadaje im bardziej tradycyjny charakter. 
    W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne formy i foremki oraz specjalne formy do tart, zarówno w stylu minimalistycznym, jak i w stylu retro. 
  • Naczynia żaroodporne
    Do przyrządzania obiadu w piekarniku możesz wykorzystać sprawdzone i często stosowane ceramiczne naczynia żaroodporne. Dzięki nim przygotujesz pyszny i zdrowy posiłek, który oprócz posiadania niezaprzeczalnych walorów smakowych będzie się również bardzo efektownie prezentował na stole. 
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów