Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Formy do pieczenia Jest 43 produktów.

Trudno wyobrazić sobie pieczenie bez odpowiedniej formy. Zazwyczaj panie domu korzystają metalowych, prostych form o gładkiej powierzchni. Niemniej współcześnie są dostępne także bogato zdobione foremki o bardzo finezyjnych kształtach, które nadają wypiekom dekoracyjną formę.

Oprócz metalowych form masz do wyboru stylowe, ceramiczne foremki o uniwersalnym charakterze oraz zaprojektowane z myślą o tartach, babkach, albo ciastkach (np. magdalenkach). Do pieczenia muffinek można wykorzystać także papierowe foremki – tzw. papilotki.

Podkategorie

 • Formy ceramiczne
  Ceramiczne formy są bardzo stylowe i często nawiązują pod względem designu do stylu retro. Modne ceramiczne formy do pieczenia zwykle mają lekko karbowane lub falowane brzegi, co nadaje im bardziej tradycyjny charakter. 
  Niemniej nie oznacza to wcale, że nowoczesne formy nie mogą być produkowane z ceramiki. W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne formy ceramiczne oraz specjalne formy do tart, zarówno w stylu minimalistycznym, jak i w stylu retro. 
 • Formy metalowe
  Do przyrządzania wypieków możesz wykorzystać sprawdzone i często stosowane formy metalowe. Ich ogromną zaletą jest to, że wnętrze może być odpowiednio wyprofilowane. Specjalnie wytłaczane i starannie zaprojektowane wzory pozwalają przygotować ciasto o estetycznym, misternym wykończeniu – prawdziwe dzieło sztuki.
  Oprócz metalowych form do pieczenia babek oraz tart proponujemy także uniwersalne formy do pieczenia biszkoptów, kruchych ciast oraz przygotowywania deserów na zimno. 
 • Formy silikonowe
  Niewątpliwą zaletą silikonowych zalet jest to, że nie trzeba ich przygotować przed pieczeniem ciasta. Wystarczy wylać do nich ciasto i wstawić do piekarnika. 
  Silikonowe formy są też idealne do przygotowywania ciast na zimno – wlej jogurtowo – galaretkową masę, ułóż owoce i gotowe – łatwo, szybko i bez problemów.
 • Formy papierowe
  Formy papierowe do pieczenia zwane potocznie papilotkami zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o muffinkach. 
  Ozdobne papilotki umieszcza się w specjalnej metalowej lub ceramicznej formie do pieczenia babeczek. Następnie do papierowych foremek wlewa się ciasto. Dzięki temu babeczki można łatwo wyjąć z formy i ułożyć na paterze. Muffinki ładnie się prezentują w kolorowych, papierowych formach.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów