Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Akcesoria do wypieków Jest 15 produktów.

Pieczenie ciastek i dekorowanie wypieków może sprawiać wrażenie bardzo czasochłonnego – rzeczywiście tak jest, gdy nie masz pod ręką atrakcyjnych, nowoczesnych akcesoriów. W dekorowaniu ciastek pomagają między innymi specjalne stemple i różnorodne formy do wykrawania ciastek.

Niektóre akcesoria są niezbędne w kuchni – na przykład, waga kuchenna, wałek, miarka, czy stolnica. Znajdziesz tu wszystkie praktyczne, cukiernicze przybory, które pozwolą Ci przygotować smaczne wypieki dla najbliższych.  

Podkategorie

 • Wykrawacze do ciastek
  Foremki do ciastek zwane też potocznie wykrawaczami są przydatne podczas przyrządzania świątecznych pierników, a także smacznych, kruchych ciastek. 
  Wykrawacze są dostępne w zestawach złożonych z foremek o różnym kształcie. Foremki są wykonywane z tworzywa sztucznego lub metalu. Pozwalają one szybko i łatwo wykrawać finezyjne kształty zwierzątek, serc, gwiazdek i wiele innych.
 • Stemple
  Stemple kojarzą Ci się z urzędowymi obowiązkami? Wbrew pozorom potrzebuje ich także cukiernik. Mowa oczywiście o specjalnych stemplach, które umożliwiają ozdabianie ciastek misternymi wzorami i napisami. 
  Właśnie pod tym względem różnią się domowe ciastka od tych z cukierni i ze sklepu – mając pod ręką stemple sama przyrządzisz zdrowe smakołyki dla swoich pociech, wyglądające jak przysmaki mistrza cukiernictwa.
 • Akcesoria do lukru
  Lubisz misternie zdobić swoje wypieki? Zajrzyj do naszego działu z akcesoriami do lukru. Znajdziesz tutaj wykrawacze do ozdób z masy cukrowej, wałki do wstążek z lukru oraz funkcjonalne zestawy przyrządów, dzięki którym ozdobisz swoje ciastka i torty niczym mistrz cukiernictwa.
 • Wałki
  Każdy, kto wyrabiał ciasto na pizzę, pierogi, łazanki, makaron, czy też ciastka i ciasta nie wyobraża sobie kuchni bez wałka. Wystarczy jeden, uniwersalny do wszystkich ciast, ale bardziej wymagające panie domu potrzebują czegoś więcej.
  Dlatego producenci akcesoriów proponują również specjalne wałki pokryte wzorem, które pozwalają na przygotowanie ciasta o bardzo dekoracyjnym wyglądzie.  
 • Maty i stolnice
  Podczas przyrządzania ciast i ciastek robi się duży bałagan – wszędzie pełno mąki i cukru, które łatwo rozsypać. Specjalne maty i stolnice pomogą zachować ład nawet w czasie chaotycznego wyrabiania ciast. 
  Maty i stolnice charakteryzują się dużymi rozmiarami, więc pozwalają na wygodne przygotowanie masy z suchych i mokrych składników. Wykonuje się je z silikonu, drewna i tworzyw sztucznych. 
 • Wagi i miarki
  Prawidłowe i staranne odmierzenie składników ciasta jest bardzo ważne dla każdego cukiernika – służą do tego wagi i miarki. W kuchni pani domu, która lubi przygotowywać wypieki dla najbliższych także powinny znaleźć się takie akcesoria. 
  Waga kuchenna i miarka mogą mieć prostą, nowoczesną formę, albo nawiązywać stylistyką do wzornictwa retro. Wtedy są one nie tylko funkcjonalnymi akcesoriami, ale również estetycznymi dodatkami do aranżacji wnętrz. 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów