Tekstylia kuchenne Jest 42 produktów.

W kuchni potrzebne są nie tylko naczynia i garnki, ale również kilka tekstyliów. W stylowym fartuszku nie zabrudzisz ubrania podczas gotowania i sprzątania. Rękawice i chwytaki zapobiegną groźnym oparzeniom, a ręczniki kuchenne przydadzą się choćby podczas zmywania naczyń.
Dodatkowymi tekstyliami, które warto wykorzystać ze względu na funkcjonalny i dekoracyjny charakter są ocieplacze na dzbanki. Tekstylia wykonane z najwyższej jakości tkanin ozdobione motywami kwiatowymi lub retro dodadzą kuchni uroku.

Podkategorie

 • Fartuszki
  Fartuszek nie musi być „nietwarzowy”, ani niedopasowany do sylwetki. Nowoczesne fartuszki proponowane przez renomowanych producentów są wykonywane z przyjemnej w dotyku bawełny. Łatwo utrzymać je w czystości, a na dodatek bardzo stylowo się prezentują. 
  Eleganckie fartuszki zostały uszyte w taki sposób, żeby pasowały do każdej sylwetki i były bardzo komfortowe. Ich fasony zaprojektowano z myślą o sylwetce klepsydry będącej synonimem kobiecości. 
 • Rękawice
  Rękawice kuchenne są niezbędne podczas wyjmowania jedną ręką form z ciastem lub ciastkami. Przydzadzą się także podczas sprawdzania, czy ciasto jest już gotowe. 
  Rękawice kuchenne dostępne w sklepie Fartuszek są szyte z najwyższej jakości materiału, m.in. z bawełnianej tkaniny pokrytej estetycznym wzorem. Skutecznie zapobiegają niebezpiecznym oparzeniom, na które są narażone osoby wyciągające i wkładające formę do piekarnika.
 • Chwytaki
  Jeżeli forma lub naczynie żaroodporne i inne naczynie do piekarnika są dużych rozmiarów, do ich bezpiecznego wstawienia i wyjęcia z rozgrzanego piekarnika potrzebne będą nie tylko rękawice, ale i chwytaki. Podobnie jest w przypadku dużych garnków i kociołków. 
  Chwytaki są zwykle produkowane z podobnych tkanin, co rękawice kuchenne. Stwórz swój własny zestaw wybierając odpowiednie produkty z oferty sklepu internetowego Fartuszek.
 • Ręczniki kuchenne
  Ścierki i ręczniki są nieodzowne w kuchni. Można za ich pomocą przetrzeć na sucho naczynia, wypolerować sztućce, wytrzeć blat – jednym słowem, utrzymać porządek. 
  Ścierki i ręczniki produkuje się z tkanin o różnej jakości. Wybraliśmy dla Was artykuły tekstylne od najlepszych marek, których cechą jest wysoka jakość. W naszej ofercie znajdziesz między innymi ścierki i ręczniki ozdobione motywami kwiatów, wykonane z bawełnianej tkaniny. 
 • Ocieplacze na dzbanki
  Ocieplacze na dzbanki są dodatkowym akcesorium, które pomagają przedłużyć ciepło napoju przechowywanego w tych naczyniach.
  Ocieplacze na dzbanki oprócz praktycznej funkcji pełnią również funkcję estetyczną. Akcesoria tego typu znajdziesz w ofercie sklepu Fartuszek.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów