Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Gotowanie Jest 11 produktów.

Bez względu na to czy gotujesz z obowiązku, czy z pasji musisz dysponować odpowiednimi garnkami, patelniami i innymi naczyniami. Jeżeli właśnie kompletujesz zestaw naczyń do nowej kuchni, albo wymieniasz zniszczone i zużyte naczynia, zajrzyj do naszej oferty. 
Oprócz tradycyjnych metalowych garnków proponujemy także innowacyjne szklane naczynia. Znajdziesz tu nie tylko standardowe naczynia, ale również zestawy do fondue i inne dodatkowe akcesoria, które pomogą Ci rozwinąć kulinarny kunszt oraz zachwycić domowników i gości.

Podkategorie

  • Garnki
    W nowoczesnej kuchni, oprócz klasycznych, metalowych garnków nie brakuje też nietypowych naczyń do gotowania. Zasłużoną popularność zyskały garnki z kutego aluminium z nieprzywieralną powłoką. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też garnki wykonane ze szkła, ponieważ są wytrzymałe, a jednocześnie umożliwiają obserwowanie procesu gotowania w pełnej krasie. 
  • Patelnie
    Patelnie są niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. Trudno sobie wyobrazić przygotowanie ulubionych przysmaków (np. naleśników, kotletów itd.) bez jej posiadania. Na patelni możesz nie tylko smażyć, ale i blanszować oraz dusić. Niektóre produkty tego typu są przystosowane do grillowania - mają specjalną, lekko żebrowaną powierzchnię. Smażenie na głębokim tłuszczu oraz z wykorzystaniem jego niewielkiej ilości coraz częściej ustępuje smażeniu bez tłuszczu. Niemniej, żeby było ono zdrowe, musi się odbywać przy użyciu patelni z powłoką, do której nie przywiera jedzenie.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów