Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Patelnie Jest 9 produktów.

Patelnie są niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. Trudno sobie wyobrazić przygotowanie ulubionych przysmaków (np. naleśników, kotletów itd.) bez jej posiadania. Na patelni możesz nie tylko smażyć, ale i blanszować oraz dusić. Niektóre produkty tego typu są przystosowane do grillowania - mają specjalną, lekko żebrowaną powierzchnię. Smażenie na głębokim tłuszczu oraz z wykorzystaniem jego niewielkiej ilości coraz częściej ustępuje smażeniu bez tłuszczu. Niemniej, żeby było ono zdrowe, musi się odbywać przy użyciu patelni z powłoką, do której nie przywiera jedzenie - np. teflonową, albo innowacyjną powłoką diamentową pokrywającą aluminium. Poza aluminiowymi patelniami coraz częściej w nowoczesnej kuchni można spotkać także niezawodne patelnie z ceramicznego szkła, które bardzo efektywnie się prezentują.

Podkategorie

 • Patelnie aluminiowe
  Patelnie aluminiowe są lekkie i mają ergonomiczne uchwyty. Naczynia do smażenia, duszenia i blanszowania mogą mieć małą, średnią lub dużą wielkość, odpowiednio do potrzeb kucharki lub kucharza. 
  W sklepie internetowym Fartuszek znajdziesz wyjątkowe patelnie aluminiowe, które zamiast standardowego teflonu mają powłokę wykonaną z diamentów klasy przemysłowej – Thermolon Infinity. 
 • Patelnie szklane
  Patelnie szklane są dostępne w kilku rozmiarach. Za ich pomocą możesz smażyć, dusić i blanszować różne składniki tak samo, jak na aluminiowej i stalowej patelni, ponieważ szkło wykorzystane do ich produkcji jest bardzo odporne na uszkodzenia. 
  Szklana patelnia świetnie się prezentuje i pozwala na śledzenie procesu przyrządzania posiłku bez konieczności odkrywania pokrywki. Patelnie ze szkła mają odpowiednio wyprofilowane brzegi, właściwą głębokość i wygodne uchwyty.
 • Patelnie stalowe
  Patelnie stalowe są wykonyane w taki sposób, żeby nie były zbyt ciężkie, a uchwyt dobrze leżał w dłoni. Ergonomiczne i funkcjonalne naczynia do smażenia, duszenia i blanszowania jest odporne na uszkodzenia i służy przez wiele lat. 
  Stalowe patelnie dostępne w sklepie internetowym Fartuszek mają różne rozmiary. Wybierz odpowiednie do swoich potrzeb. 
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów