Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Naczynia do piekarnika Jest 10 produktów.

Smaczna zapiekanka i wykwintna pieczeń upieką się perfekcyjnie, jeżeli użyjesz odpowiedniego naczynia. Żaroodporne naczynia do piekarnika najczęściej są wykonywane z ceramiki, która nierzadko jest pięknie zdobiona. Niemałe znaczenie z perspektywy konsumenta ma też kształt naczynia. Niektóre produkty tego typu są specjalnie wyprofilowane i przystosowane do pieczenia drobiu, albo chleba. Bardzo często mimo przestrzegania przepisu kulinarnego danie po wyjęciu z piekarnika nie wygląda tak, jak powinno. Niebagatelne znaczenie ma bowiem naczynie, w którym się je przygotowuje. Ogromną zaletą naczyń do piekarnika jest wysoka odporność na uszkodzenia, dzięki czemu służą pani domu przez wiele lat.

Podkategorie

 • Brytfanny i naczynia...
  Brytfanny i naczynia żaroodporne są niezastąpione, gdy trzeba przyrządzić pieczeń z mięsa, pasztet, albo wegetariańską zapiekankę. 
  Zarówno brytfanny, jak i naczynia żaroodporne są wykonywane z rozmaitych materiałów – ceramiki, szkła i aluminium lub stali nierdzewnej. Zazwyczaj charakteryzują się one prostą, nowoczesną formą, choć w sklepie Fartuszek znajdziesz także wyjątkowe, dekoracyjne naczynia żaroodporne w stylu retro. 
 • Kamienie grillowe
  Kamienie grillowe są przeznaczone do przygotowywania kotletów do hamburgerów i cheeseburgerów. Możesz wykorzystać je także podczas przyrządzania steków. 
  Kamienie grillowe mogą być używane w piekarniku, albo na grillu. Dlatego też mają one bardzo uniwersalny charakter. Są to odporne na uszkodzenia naczynia do grillowania, które posłużą przez długi czas, nie tylko w sezonie letnim.
 • Formy do pieczywa
  Pieczenie chleba w domu jest tradycją, o której w dzisiejszych czasach zwykle się zapomina – nie mamy na to czasu, ani chęci. Wypróbuj formy do pieczywa dostępne w sklepie Fartuszek i skorzystaj z porad oraz przepisów zawartych w treści artykułu opublikowanego na naszej stronie internetowej. 
  Formy do pieczywa są wykonane z solidnego materiału i wyprofilowane w taki sposób, że chleb musi się udać – o ile ciasto zostało przygotowane w prawidłowy sposób. W formach do pieczywa przyrządzisz zarówno prosty chleb drożdżowy z pszennej mąki, jak i chleb na zakwasie. 
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów