Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Formy do pieczenia – nadaj swoim ciastkom wyjątkowe formy

Jeśli jesteś znudzona ciasteczkami w tych samych, monotonnych kształtach, takich jak gwiazdki, renifery i podobne, powinnaś sprawdzić ofertę sklepu internetowego fartuszek.com.pl, gdzie można znaleźć oryginalne oraz niepowtarzalne formy do pieczenia.

Formy do pieczenia

Nasz sklep posiada cztery rodzaje form do pieczenia – formy ceramiczne, metalowe, silikonowe oraz papierowe. Każda z nich jest inna i znajdzie zastosowanie w różnej kuchni. Co więcej, formy ceramiczne, metalowe oraz silikonowe mogą być myte w zmywarce. Oto przykłady form do pieczenia.

Ceramiczna forma do tarty
Formy ceramiczne – formy, które są dostępne w sklepie internetowym fartuszek.com.pl są dostępne w różnych kolorach, np. czerwony oraz czarnym. Cechą charakterystyczną ceramiki jest wytrzymałość oraz estetyka. Dobrymi przykładami form ceramicznych są pomarańczowa kwadratowa forma ceramiczna z karbowanym brzegiem firmy Emilie Henry oraz Forma do tarty Stir it up wyprodukowana przez Creativity Tops, widoczna poniżej.


Ceramiczna forma do tarty

Formy metalowe - formy do pieczenia mają różne kształty. Idealnie nadają się do tarty, np. stalowa forma do tarty Crusty Bake firmy Kitchen Kraft; do tradycyjnej babki, np. Aluminiowa forma do babki Blossom wyprodukowana przez firmę Nordic Ware (zdjęcie poniżej); do zajączka wielkanocnego, np. forma do ciasta 3D Zajączek Wielkanocny oferowana przez formę Birkmann.

Ciasto z aluminiowej formy

Formy silikonowe – silikon jest bardzo elastyczny i odporny na wysoką temperaturę, więc idealnie nadaje się na formy do pieczenia w różnych kształtach. Kilka przykładów form silikonowych: klasyczny zestaw do babeczek – muffinek, np. Silikonowe foremki do muffinów Classic 6 sztuk oferowane przez firmę Lekue; foremki do tarty, np. silikonowa forma do tarty Duo wyprodukowana przez firmę Lekue; do magdalenek, np. Silikonowa forma do magdalenek Gourmet widoczna poniżej.

Silikonowa forma do pieczenia

Formy papierowe – są to jednorazowe foremki, idealne na przyjęcia jak i wypad za miasto. Sklep fartuszek.com.pl oferuje dwa rodzaje foremek – tradycyjnej w 4 kolorach –Zestaw Papilotek Highland Fling firmy Creativity Tops oraz foremki w kształcie tulipana – Zestaw papilotek Tulipan Sweetly Does it firmy Kitchen Craft.

Papierowa forma do pieczenia

Dzięki akcesoriom do pieczenia, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym twoje wypieki będą nie tylko smakowały wyśmienicie, ale również będą wyglądały zjawiskowo.