Formy do pieczenia – nadaj swoim ciastkom wyjątkowe formy

Jeśli jesteś znudzona ciasteczkami w tych samych, monotonnych kształtach, takich jak gwiazdki, renifery i podobne, powinnaś sprawdzić ofertę sklepu internetowego fartuszek.com.pl, gdzie można znaleźć oryginalne oraz niepowtarzalne formy do pieczenia.

Formy do pieczenia

Nasz sklep posiada cztery rodzaje form do pieczenia – formy ceramiczne, metalowe, silikonowe oraz papierowe. Każda z nich jest inna i znajdzie zastosowanie w różnej kuchni. Co więcej, formy ceramiczne, metalowe oraz silikonowe mogą być myte w zmywarce. Oto przykłady form do pieczenia.

Ceramiczna forma do tarty
Formy ceramiczne – formy, które są dostępne w sklepie internetowym fartuszek.com.pl są dostępne w różnych kolorach. Cechą charakterystyczną ceramiki jest wytrzymałość oraz estetyka. Dobrym przykładem formy ceramicznej jest Forma do tarty Stir it up wyprodukowana przez Creativity Tops, widoczna poniżej.


Ceramiczna forma do tarty

Formy metalowe - formy do pieczenia mają różne kształty. Idealnie nadają się do tarty, np. stalowa forma do tarty Crusty Bake firmy Kitchen Kraft; do tradycyjnej babki, np. Aluminiowa forma do babki Blossom wyprodukowana przez firmę Nordic Ware (zdjęcie poniżej).

Ciasto z aluminiowej formy

Formy silikonowe – silikon jest bardzo elastyczny i odporny na wysoką temperaturę, więc idealnie nadaje się na formy do pieczenia w różnych kształtach. Kilka przykładów form silikonowych: klasyczny zestaw do babeczek – muffinek, np. Silikonowe foremki do muffinów Classic 6 sztuk oferowane przez firmę Lekue; foremki do tarty, np. silikonowa forma do tarty Duo wyprodukowana przez firmę Lekue; do magdalenek, np. Silikonowa forma do magdalenek Gourmet widoczna poniżej.

Silikonowa forma do pieczenia

Formy papierowe – są to jednorazowe foremki, idealne na przyjęcia jak i wypad za miasto. Sklep fartuszek.com.pl oferuje dwa rodzaje foremek – tradycyjnej w 4 kolorach –Zestaw Papilotek Highland Fling firmy Creativity Tops oraz foremki w kształcie tulipana – Zestaw papilotek Tulipan Sweetly Does it firmy Kitchen Craft.

Papierowa forma do pieczenia

Dzięki akcesoriom do pieczenia, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym twoje wypieki będą nie tylko smakowały wyśmienicie, ale również będą wyglądały zjawiskowo.