Herbata zielona sypana 100 g

Wysyłka: 24 h

ETS0036

English Tea ShopOrganiczna zielona herbata to orzeźwienie, oczyszczenie i pełny smak. Zielona herbata jest najstarszą ze wszystkich herbat i zarazem jedną z najzdrowszych. Uznawana jest za „napój młodości”. Posiada delikatny słodko-gorzki smak. Żadna zdrowa dieta nie będzie pełna bez zielonej herbaty.

Skład herbaty i sposób przygotowania znajdziesz poniżej w sekcji "Więcej informacji".

Więcej szczegółów

35,00 zł brutto

Opis

Producent: English Tea Shop
Certyfikat: Fairtrade & Organic
Kod: U036234
Rodzaj: herbata zielona
Postać: herbata sypana (liściasta)
Smak: herbata zielona
Masa netto: 100 g

Więcej informacji

Skład:

Organiczna zielona herbata (100%)

Herbata sypana, liściasta składa się z całych, niepołamanych liści herbaty. Dzięki temu herbata parzy się wolniej co zapobiega ulatnianiu się aromatu i cennych walorów smakowych. Herbata liściasta musi mieć miejsce aby się rozwinąć co w saszetkach nie zawsze jest możliwe. Idealnie nadaje się do czajników z zaparzaczem.

Sposób przygotowania:

Herbata gorąca: do filiżanki wsyp herbatę. Następnie dodaj 200ml wody o temperaturze 80°C i pozostaw do zaparzenia na ok 2-3 minuty. Jeśli potrzebujesz dodaj cukier.

Herbata mrożona(1 litr): Zalej herbatę 500ml wody o temperaturze 80°C. Odczekaj 2-3 min aby się zaparzyła. Dodaj kolejne 500ml ciepłej wody i schłodź w lodówce. Podawaj z lodem. Jeśli to konieczne posłodź do smaku.

Pudełko zawiera 100 gramów herbaty.
W ofercie Sklepu Fartuszek znajdziesz szeroką gamę naturalnych herbat organicznych z segmentu premium z certyfikatem fair trade brytyjskiej marki English Tea Shop. Herbata pochodzi z ekologicznych pól uprawnych na Sri Lance, a do jej zbioru zatrudniani są lokalni mieszkańcy, sprawiedliwie wynagradzani przez firmę.

Sklep Fartuszek oferuje ręcznie zbierane odmiany organicznej herbaty  najwyższej jakości, które kuszą nie tylko wspaniałym aromatem, ale i pięknymi, kolorowymi opakowaniami.

Herbaty English Tea Shop są też idealnym pomysłem na prezent - posiadamy ofertę uroczych, pięknie zapakowanych zestawów upominkowych.10 innych produktów w tej samej kategorii: