Herbata biała sypana 100 g

Wysyłka: 24 h

ETS0044

English Tea ShopBiała herbata jest najmniej przetworzona ze wszystkich herbat. Zawiera polifenole i antyoksydanty. Uznawana jest za „eliksir młodości”. Posiada delikatny smak pozbawiony goryczy. Wbrew nazwie napój nie jest biały lecz ma barwę bladożółtą. Biała herbata pobudza i orzeźwia. 

Skład herbaty i sposób przygotowania znajdziesz poniżej w sekcji "Więcej informacji".

Więcej szczegółów

35,00 zł brutto

Opis

Producent: English Tea Shop
Certyfikat: Organic
Kod: U036333
Rodzaj: herbata biała
Postać: herbata sypana (liściasta)
Smak: herbata biała
Masa netto: 100 g

Więcej informacji

Skład:

Organiczna biała herbata (100%)

Herbata sypana, liściasta składa się z całych, niepołamanych liści herbaty. Dzięki temu herbata parzy się wolniej co zapobiega ulatnianiu się aromatu i cennych walorów smakowych. Herbata liściasta musi mieć miejsce aby się rozwinąć co w saszetkach nie zawsze jest możliwe. Idealnie nadaje się do czajników z zaparzaczem.

Sposób przygotowania:

Herbata gorąca: do filiżanki wsyp herbatę. Następnie dodaj 200ml wody o temperaturze 80°C i pozostaw do zaparzenia na ok 1-2 minuty. Jeśli potrzebujesz dodaj cukier.

Herbata mrożona(1 litr): Zalej herbatę 500ml wody o temperaturze 80°C. Odczekaj 1-2 min aby się zaparzyła. Dodaj kolejne 500ml ciepłej wody i schłodź w lodówce. Podawaj z lodem. Jeśli to konieczne posłodź do smaku.

Pudełko zawiera 100 gramów herbaty.
W ofercie Sklepu Fartuszek znajdziesz szeroką gamę naturalnych herbat organicznych z segmentu premium z certyfikatem fair trade brytyjskiej marki English Tea Shop. Herbata pochodzi z ekologicznych pól uprawnych na Sri Lance, a do jej zbioru zatrudniani są lokalni mieszkańcy, sprawiedliwie wynagradzani przez firmę.

Sklep Fartuszek oferuje ręcznie zbierane odmiany organicznej herbaty  najwyższej jakości, które kuszą nie tylko wspaniałym aromatem, ale i pięknymi, kolorowymi opakowaniami.

Herbaty English Tea Shop są też idealnym pomysłem na prezent - posiadamy ofertę uroczych, pięknie zapakowanych zestawów upominkowych.10 innych produktów w tej samej kategorii: