Porcelanowy imbryk do herbaty z ptakiem Ashdene Plume & Perch Blue Wren

Dostępny

AS00072

AshdenePorcelanowy imbryk z kolekcji Plume & Perch Blue Wren australijskiej marki Ashdene. Wykonany z najwyższej jakości porcelany kostnej (bone china), ozdobiony uroczym rysunkiem strzyżyka i kwitnących na niebiesko gałązek.

Imbryk zapakowany jest w ozdobne pudełko.

Więcej szczegółów

146,99 zł brutto

Opis

Producent: Ashdene
Marka: Ashdene
Kolekcja: Plume & Perch Blue Wren
Materiał: porcelana kostna (bone china)
Kolor: biały, niebieski, brązowy
Pojemność: 1,5 l
Wymiary: 13,5 cm x 25 cm
Uwagi: Można myć w zmywarce.

Więcej informacji

KOLEKCJA PLUME & PERCH BLUE WREN

Motywem przewodnim kolekcji Plume & Perch Blue Wren jest uroczy niebieski strzyżyk siedzący na kwitnącej gałązce. Projektantka tej linii, Daniella Germain, stworzyła delikatną i klimatyczną kolekcję, która zachwyci wszystkich wielbicieli przyrody. 

W skład kolekcji Plume &Perch Blue Wren wchodzą zarówno porcelanowe naczynie, takie jak filiżanki, kubki, imbryki czy cukiernice i mleczniki, ale również tekstylia kuchenne, takie jak rękawice kuchenne, chwytaki, fartuszki czy ręczniki. Ashdene to australijski producent porcelany, akcesoriów kuchennych i tekstyliów. Firma jest liderem na rynku i skutecznie podbija serca klientów na całym świecie od niemal 25 lat.
 
Odbiorcy cenią produkty Ashdene za ich wyjątkowy design i doskonałą jakość. Naczynia tej marki wytwarzane są z porcelany kostnej (bone china), a nad ich wyglądem czuwają znani projektanci, którzy śledzą najnowsze trendy i stale rozwijają linie produktów.
 
Klienci doceniają również piękno i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych, będących uzupełnieniem kolekcji porcelany.
 
Ashdene posiada w swej ofercie wiele kolekcji, z których każda ma swój graficzny element wiodący. W skład poszczególnych linii wchodzą takie produkty jak kubki, filiżanki, dzbanki, talerze, cukiernice, mleczniki, ozdobne patery oraz ręczniki kuchenne, ściereczki, fartuszki czy podkładki na stół.

Firma dba również o to, by jej produkty były efektownie opakowane, co sprawia, że są znakomitym pomysłem na prezent.

Produkty powiązane

28 innych produktów w tej samej kategorii: