Kawa parzona bez fusów – czy to możliwe?

Każdy amator kawy uwielbia ten czarny napój, który dodaje energii kiedy na dworze panuje niż, deszcz i słota. Jednak poza tradycyjnym parzeniem kawy istnieją sposoby, aby otrzymać niepowtarzalny smak kawy sypanej, ale bez fusów.
Zaparzacze ze sklepu Fartuszek

Zaparzacz do kawy lekiem na całe zło?

Złotym środkiem na delektowanie się stuprocentową kawą bez fusów jest użycie zaparzacza do kawy. Te proste urządzenie jest w ofercie sklepu fartuszek.com.pl, gdzie klienci mogą znaleźć zaparzacze renomowanej firmy – Creative Tops.

Zaparzacz jest wykonany z wysokiej jakości materiałów – szkła oraz emalii. Duża pojemność – 1000ml zapewni odpowiednią ilość kawy dla ciebie oraz twojej rodziny. Urządzenie jest dziecinnie proste w obsłudze. Najpierw sypiesz odpowiednią ilość kawy według twojego uznania, zalewasz wodą i czekasz parę minut, aby kawa się zaparzyła. Następnie filtrujesz kawę poprzez użycie specjalnej rączki. Dzięki temu możesz cieszyć się wysoką jakością kawy bez uciążliwych fusów.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ ZAPARZACZY


Unikalny design

Sklep fartuszek.com.pl sprzedaje nie tylko pospolite zaparzacze. Ich oferta jest również dedykowana klientom, którzy szukają oryginalnych produktów. Właśnie taka bogata oferta zaparzaczy jest przygotowana dla klientów naszego sklepu. W sprzedaży są designerskie zaparzacze w różnych kolorach, takich jak niebieski, kremowy, czarny, zielony, szary jak i również zaparzacze z ozdobnymi napisami na szkle.

Kolorowe zaparzacze La Cafeterie

Zaparzacz nie tylko na kawę

Sympatycy innych ciepłych napojów na pewno będą również zachwyceni z posiadania tego zaparzacza. Taki sam system filtracji może być przydatny do zaparzania herbat z liści, sypanych jak i również w standardowych torebkach. Zaparzacz jest wykonany z wysokiej klasy materiałów i utrzymuje ciepło przez długi czas, więc nadaje się także na uroczystości rodzinne jako dzbanek.

Era niskiej jakości kawy rozpuszczalnej dobiega ku końcowi. Pora zastąpić ją na 100% kawę bez fusów, która dostarczy ci potrzebnej energii na każdy dzień.