Porcelanowy kubek z pszczołą Ashdene Honey Bees

Wysyłka: 48 h

AS00092

AshdeneHoney Bees to kolekcja australijskiej marki Ashdene, która jest swoistym hołdem dla pracowitych i wyjątkowych owadów, jakimi są pszczoły. Prezentowany tu porcelanowy kubek utrzymany jest w czarno-kremowej tonacji kolorystycznej i zdobi go uroczy motyw pszczoły. 

Kubek zapakowany jest w ozdobne pudełko.

Więcej szczegółów

35,00 zł brutto

Opis

Producent: Ashdene
Marka: Ashdene
Kolekcja: Honey Bees
Materiał: porcelana kostna (bone china)
Kolor: czarny, kremowy
Pojemność: 300 ml
Wymiary: 10,5 cm x 8,5 cm
Uwagi: Można myć w zmywarce.

Więcej informacji

KOLEKCJA HONEY BEES 

Honey Bees to wyjątkowa kolekcja australiskiej marki Ashdene. Projektantka Emily Adams stworzyła linię produktów utrzymanych w czarno-kremowej tonacji kolorystycznej, ozdobionych uroczym motywem pszczoły. Kolekcja przypadnie do gustu wszystkim osobom, ceniącym nowoczesne trendy we wzornictwie, odwołujące się do przyrody i natury.

W skład kolekcji wchodzą porcelanowe kubki, melaminowe tace oraz tekstylia kuchenne.


Ashdene to australijski producent porcelany, akcesoriów kuchennych i tekstyliów. Firma jest liderem na rynku i skutecznie podbija serca klientów na całym świecie od niemal 25 lat.
 
Odbiorcy cenią produkty Ashdene za ich wyjątkowy design i doskonałą jakość. Naczynia tej marki wytwarzane są z porcelany kostnej (bone china), a nad ich wyglądem czuwają znani projektanci, którzy śledzą najnowsze trendy i stale rozwijają linie produktów.
 
Klienci doceniają również piękno i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych, będących uzupełnieniem kolekcji porcelany.
 
Ashdene posiada w swej ofercie wiele kolekcji, z których każda ma swój graficzny element wiodący. W skład poszczególnych linii wchodzą takie produkty jak kubki, filiżanki, dzbanki, talerze, cukiernice, mleczniki, ozdobne patery oraz ręczniki kuchenne, ściereczki, fartuszki czy podkładki na stół.

Firma dba również o to, by jej produkty były efektownie opakowane, co sprawia, że są znakomitym pomysłem na prezent.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: