Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Lustro sensorowe bezprzewodowe WIDE-VIEW PRO

Dostępny

SI00001

simplehumanInteraktywne lustro dla profesjonalistów i perfekcjonistów. Wspaniały gadżet zarówno dla osób zawodowo zajmujących się wykonywaniem makijażu, jak i dla pań, które dbają o perfekcyjny wygląd.

Lustro wyposażone jest w system oświetlenia tru-lux, technologię multi-sense i WiFi.

Szczegółowy opis produktu znajdziesz na dole strony w dziale "Więcej informacji".

Więcej szczegółów

1 859,99 zł brutto

Opis

Producent: simplehuman
Marka: simplehuman
Materiał: szkło, stal nierdzewna
Kolor: srebrny
Wymiary: 40,8 cm x 51,5 cm x 18 cm
Uwagi: Gwarancja Producenta: 5 lat

Więcej informacji

Szczegółowy opis produktu (dzięki urzejmości LeDuvel):

  • System oświetlenia tru-lux: Światło generowane przez diody LED jest rozpraszane równomiernie poprzez pierścień mikro-reflektorów zapobiegających utracie jasności oraz zniekształceniom. Współczynnik oddawania barw (CRI) luster simplehuman wynosi 90 na skali 0 do 100, gdzie 100 oznacza światło białe, czyli naturalne światło słoneczne. Sprawia to, że kolory kosmetyków na twarzy nie są zafałszowane kolorem sztucznego oświetlenia, które nie zawiera pełnego spectrum barw. Jeśli wyglądasz dobrze w tym lustrze, to znaczy że wyglądasz dobrze wszędzie.
  • Aplikacja do pobrania na smartfon: Specjalna, bezpłatna aplikacja (w języku angielskim) pozwala na zbadanie próbki światła z otoczenia za pomocą smartfonu i przeniesienie tych informacji do lustra, dzięki wbudowanemu systemowi WiFi. Lustro wytworzy oświetlenie zgodne z przekazanymi danymi. Sprzyja to zrobieniu idealnego makijażu przystosowanego do konkretnego miejsca gdzie będziemy przebywać. Zaoszczędzi to przykrych makijażowych "wpadek".
  • Technologia multi-sense: Lustro automatycznie zaadaptuje się do twojego zachowania. Detektor ruchu zamontowany w lustrze rozświetla je gdy tylko zbliżamy twarz do lustra.
  • Szerokie pole widzenia: Regulowane panele boczne umożliwiają idealny widok pod każdym kątem. Rozmiar lustra i obecność ruchomych bocznych skrzydeł pozwala wykonać naprawdę perfekcyjny makijaż.
  • Dodatkowe lusterko powiększające:powiększenie x 10, mocowane na magnes, pomocne przy precyzyjnych czynnościach.
  • Oryginalny alarm: Lustro posiada bezgłośną funkcję alarmu – po ustawieniu odpowiedniej godziny oświetlenie LED błyskami informuje o upłynięciu czasu.
  • Oświetlenie LED: Diody LED montowane w lustrach simplehuman mają żywotność do 40.000 godzin – wystarczy na używanie lustra godzinę dziennie przez 100 lat.
  • Bezprzewodowe: Zapobiega brzydkiemu kłębowisku kabli.
  • Idealna powierzchnia refleksyjna: Wysokiej jakości materiały gwarantują odbicia o wyjątkowej klarowności.
  • Akumulator na USB: Jedno ładowanie wystarcza na 3 tygodni pracy (ładowarka w zestawie).
 

2 innych produktów w tej samej kategorii: