Nowe produkty

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Szare stalowe garnki, białe talerze, proste stalowe sztućce, prostokątna drewniana deska, a obok Ty obierająca ziemniaki do schabowego. Tego typu otoczenie z pewnością nie sprzyja kreatywności. Wiosna to najlepsza pora, aby wprowadzić innowacje do twojej kuchni.

Kreatywne wyposażenie w kuchni

Ten artykuł pomoże Ci w wybraniu akcesoriów do kuchni, które pobudzą twoją wyobraźnię i zachęcą do gotowania. Oto niektóre niezwykłe akcesoria, które zachęcą każdego do gotowania:

  • kolorowe garnki wykonane z różnych materiałów, takich jak ceramika oraz szkło. Dobrym przykładem jest tutaj czarny garnek ceramiczny Flame Potato Pot firmy Emile Henry


  • szklane garnki oraz patelnie firmy Visions – gotowanie na szkle to prawdziwe przedstawienie kulinarne


  • ceramiczne garnki, idealne do egzotycznych potraw, np. czerwony garnek tagine firmy Emile Henry


  • zestaw do fondue – taki zestaw jest idealny do potraw mięsnych jak i czekolady… która jest uwielbiana przez najmłodszych amatorów gotowania. W sklepie fartuszek.com.pl znajdziesz zestaw do fondue z wymiennymi naczyniami firmy Kitchen Craft.


  • Stemple do ciastek – jeśli szukasz inspiracji do stworzenia wyjątkowych słodkości niezbędne będą stemple do ciastek firmy Highland Fling, sprzedawane w sklepie fartuszek.com.pl w zestawie po 3 sztuki.


  • Kolorowe talerze – klienci sklepu internetowego fartuszek.com.pl znajdą różnorodne talerze, które będą wyjątkową ozdobą na każdym stole. Na stronie warto zobaczyć talerze z motywami, np. z rybami – Talerz Into The Blue sprzedawany w zestawie, który składa się z 4 sztuk. Talerze zostały wyprodukowane przez Creative Tops. Innymi naczyniami wartymi uwagi są talerze w stylu retro, np. duży lub mały talerz Pretty Retro firmy Creative Tops lub talerz w kwiaty – mały biały talerz w kwiaty English Garden firmy Creative Tops.


  • Ściereczki, fartuszki i chwytaki – są to niezbędne akcesoria każdej kuchni. Nie oznacza to, że muszą być szare i nudne. Warto zobaczyć: bawełniane ściereczki w kwiaty English Garden producenta Creative Tops; bawełniany fartuszek Highland Fling z motywem polka dot i kratą wyprodukowany przez Creative Tops oraz bawełniany chwytak w grochy Kitchen Princess firmy Clayre&Eef, który będzie nie tylko praktyczny w kuchni, ale również jej ozdobą.


Nudne i szare akcesoria kuchenne to przeszłość u nowoczesnej pani domu. Dzisiaj kobieta wymaga znacznie więcej niż jej babcia 50 lat temu. Dzięki szerokiej ofercie sklepu internetowego faruszek.com.pl, każdy może mieć kolorowe i oryginalne akcesoria kuchenne.