Szklana podstawka na biżuterię Ava&I

Wysyłka: 24 h

CT00051

Creative TopsSzklana podstawka na biżuterię ozdobiona zabawnym napisem. Naczynie w kształcie muszli mieni się różnymi kolorami. Podstawka zapakowana jest w ozdobny kartonik i jest idealnym pomysłem na drobny upominek.

Więcej szczegółów

50,00 zł brutto

Opis

Producent: Creative Tops
Marka: Creative Tops
Kolekcja: Ava&I
Materiał: szkło
Kolor: przezroczysty, złoty
Wymiary: 13,5 x 13,5 x 1,5 cm
Uwagi: Przecierać wilgotną szmatką.

Więcej informacjiCreative Tops to angielska firma, która powstała w 1996 r. Mimo stosunkowo młodego stażu jest jedną z największych i najbardziej popularnych firm produkujących naczynia, zastawę stołową i artykuły gospodarstwa domowego w Wielkiej Brytanii.


Produkty Creative Tops można znaleźć w przeszło 60 krajach na całym świecie. Pod szyldem koncernu powstały takie marki jak Katie Alice, Mikasa, Kew Gardens czy La Cafetiere, a pod ich skrzydłami dziesiątki kolekcji, które łączy niesamowite wzornictwo i najwyższa jakość wykonania. W portfolio firmy znajdują się porcelanowe naczynia, ozdobna zastawa stołowa, stylowe akcesoria kuchenne, urocze tekstylia i wyjątkowe akcesoria do kawy i herbaty.

Motto firmy brzmi: “We are not just selling a product; we are selling a lifestyle to the consumer” (źródło: www.creative-tops.com, tłum. "Nie sprzedajemy jedynie produktu; sprzedajemy klientowi styl życia").

Produkty powiązane

1 inny produkt w tej samej kategorii: