Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Newsletter

Śledź nas na Facebooku

Duża świeca zapachowa w słoiku Price's Candles - Sicilian Citrus Zobacz większe

Duża świeca zapachowa w słoiku Price's Candles - Sicilian Citrus

Dostępny

PC00006

Price's CandlesNajwyższej jakości świeca w szklanym słoiku, która nie tylko pięknie pachnie, ale i bardzo efektownie się prezentuje. 

Producentem świecy jest znana i ceniona na całym świecie brytyjska firma Price's Candles, posiadająca tzw. Royal Warrant - status dający prawo do dostarczania świec na wszystkie państwowe uroczystości królewskie w Wielkiej Brytanii.

Więcej szczegółów

69,00 zł brutto

Opis

Producent: Price's Candles
Marka: Price's Candles
Materiał: wosk (świeca), szkło (słoik)
Kolor: pomarańczowy
Zapach: sycylijskie cytrusy
Wymiary: 17,5 cm x 9,5 cm
Waga: 1,02 kg
Czas palenia: max. 150 godzin

Więcej informacji

Historia firmy Price's Candles sięga roku 1830. Wtedy to ta nowopowstała firma postanowiła mocno wkroczyć na rynek produkcji świec. Pod koniec XIX wieku Price's Candles była największym producentem świec na świecie.

Price's Candles od dawna utrzymywała ścisłe związki z brytyjską rodziną królewską. Właściwie od pierwszych dni, gdy wprowadzenie na rynek nowej stearynowej świecy Price's Candles zbiegło się ze ślubem królowej Wiktorii i księcia Alberta. Wtedy to właśnie Price's Candles otrzymała, posiadany oczywiście do dziś, tzw. Royal Warrant. Specjalny status firmy jako Warrant Holder oznacza, że Price's Candles ma prawo dostarczać świece na wszystkie państwowe okazje królewskie - koronacje, śluby i inne uroczystości. Świece Price's Candles używane były np. na ślubie i koronacji księżniczki Elżbiety czy na ślubie Karola z Lady Dianą.
 
   Obecnie na rynku konsumenckim 80% sprzedaży świec to świece używane wyłącznie do celów dekoracyjnych i świece zapachowe. Dlatego Price's Candles skoncentrowała się mocno na świecach zapachowych i olejkach aromaterapeutycznych (zapachowych). Zespół projektowy Price's Candles cały czas śledzi najnowsze trendy w modzie i wzornictwie przemysłowym. Kolory i wzory, które swoją premierę mają na wybiegu w Londynie, natychmiast znajdują także swoją drogę na rynek wyposażenia wnętrz, którego tak ważną częścią są teraz świece. Doświadczeni projektanci Price's Candles są natomiast gwarancją, że świece i olejki zapachowe Price's Candles dotrzymują kroku najnowszym trendom. Świece zapachowe i olejki zapachowe Price's Candle powinny być więc elementem wyposażenia każdego modnego wnętrza domu.
 
   Świece Price's Candles są obecnie nie tylko źródłem naturalnego światła. Świece Price's Candles są estetyczne i wytwarzają przyjemne zapachy. Świece zapachowe i olejki zapachowe Price's Candles nie tylko neutralizują nieprzyjemne zapachy, ale są również produktami zaprojektowanymi tak, by cieszyć oko swoim wyglądem.

Źródło: strona internetowa importera marki Price's Candles - Dom Otwarty.

Produkty powiązane

7 innych produktów w tej samej kategorii: